دکوراسیون داخلی

با توجه به شرایط زندگی فعلی انسال ها، لزوم  توجه به طراحی دکوراسیون داخلی یک امر جدا نشدنی از زندگی بدل شده است به نوبه ای که هیچ شخصی را نمی توان یافت که منکر تاثیرات دکوراسیون داخلی بر روحیه و شرایط زندگی افراد شود. از این رو افراد زیادی سعی می کنند با در نظر گرفتن هزینه ای مناسب برای طراحی دکوراسیون داخلی منزلشان ، خانه ای زیبا تر و دلباز تر داشته باشند. در صورتی که شما نیز مایلید تا با یک تغییر دکوراسیون حرفه ای خانه ی خود را به محلی زیبا برای زندگی تبدیل کنید به شما پیشنهاد می کنیم که 20 پیشنهادی که ما در شرکت دکوراسیون داخلی نوسازه به شما می دهیم عمل نموده و آنها را در طراحی دکوراسیون خود به کار ببرید. قبل از هر چیز توجه داشته باشید که هدف از طراحی دکوراسیون داخلی این است که با در نظر گرفتن ترکیب رنگ مناسب در کنار سبک طراحی و نور پردازی خاص ظاهر منزل خود را متحول نماییم.

دکوراسیون داخلی

20 نکته در طراحی دکوراسیون داخلی

 1. یکی از ارزان ترین و سریع ترین راه هایی که می توانید به وسیله ی آن تحولی در فضای داخلی منزل خود انجام دهید رنگ آمیزی مناسب دیوار ها می باشد. با استفاده از رنگ های شاد و پر انرژی می توان به این مهم دست پیدا کرد.
 2. برای آنکه خانه شما منظم دیده شود می توانید از وسایل جفت در دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید.
 3. استفاده از نعمت های طبیعی در منزل علاوه بر زیبایی می تواند روحیه بخش هم باشد به همین منظور می توانید از انوع گل و گیاه در طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده نمایید.
 4. گاهی یک جا به جایی کوچک لوازم منزل می تواند علاوه بر تنوع  ظاهری فضای بیشتری را در اختیار شما گذارد که شما می توانید از آن فضا برای تغییرات بیشتر در دکوراسیون خود استفاده نمایید. به عنوان مثال به جای آنکه مبل ها را به دیوار بچسبانید می توانید از همه یا بخشی از آن در وسط سالن خود استفاده نمایید.
 5. در صورتی که دیوار ها را رنگ آمیزی کرده اید درباره ی رنگ قاب عکس ها تجدید نظر نموده و در صورتی که همخوانی با رنگ جدید دیوار ندارند آنها را عوض نمایید.
 6. می توانید با انتخاب رنگ جدیدی بر روی درب منزل خود تغییرات را از ورودی منزل آغاز نمایید.
 7. در صورتی که در خانه ی کوچکی زندگی می کنید که اتاق های کوچکی دارد به شما پیشنهاد می کنیم با استفاده از آینه های بزرگ منزل خود را بزرگ تر نشان دهید.
 8. پیشنهاد می کنیم با استفاده از وسایل هم شکل در یک سطح ، همگونی خاصی به دکوراسیون داخلی منزل خود ببخشید. کتابخانه و شومینه فضا هایی هستند که نباید از آنها چشم پوشی نمود.
 9. در صورتی که مایل نیستید تا با صرف هزینه ی زیاد مبلمان منزل خود را عوض کنید به شما پیشنهاد می کنیم که با استفاده از روکش های مناسب و ارزان این کار را انجام دهید.
 10. در صورتی که فرزند کوچکی دارید و مایلید تا خانه ای همواره مرتب داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم تا برای دکوراسیون داخلی در اتاق کودک خود یک سبد بزرگ قرار دهید تا تمام اسباب بازی هایش را پس از بازی در آن قرار دهد.
 11. در صورتی که مدت زمان زیادی است که از تابلو های دیواری استفاده میکنید به شما پیشنهاد میکنیم تا آنها را با تابلو های امروزی جایگزین نمایید تا جلوه ی بهتری را شاهد باشید.
 12. در صورتی که مایل نیستید تا کل خانه خود را فرش کنید به شما استفاده از قالیچه را پیشنهاد می کنیم. قالیچه میتواند زیر میز اصلی مبلمان در وسط قرار داده شود تا زیبایی بیشتری را در دکوراسیون داخلی نمایان نماید.
 13. نورپردازی در منزل بسیار تاثیر گذار خواهد بود به شما پیشنهاد می کنیم تا به نورپردازی منزل خود نیز توجه نمایید. این بدان معنا نیست که به فکر خرید لوستر و چراغ آویز های جدید باشید. گاهی با تعویض چند لامپ و یا تعویض جای یک چراغ ایستاده می توان به نورپردازی جدید رسید.
 14. در صورتی که مایلید تا پنجره های شما بزرگتر از معمول دیده شوند به شما پیشنهاد می کنیم تا از پرده هایی از سقف تا کف منزل استفاده نمایید . به این صورت می توان این انتظار را داشت که پنجره های شما بزرگ تر از چیزی که الان دیده می شود دیده شود.
 15. در صورتی که بر روی درب سرویس های منزل خود از حوله استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنیم از حوله هایی با رنگ فصل استفاده کنید. این کار در روحیه فردی افراد خانواده تاثیرات بسیاری خواهد گذاشت.
 16. رنگ کردن سقف نیز می تواند در تغییر دکوراسیون داخلی شما را یاری کند.
 17. می توانید از تنوع رنگ در کابینت آشپزخانه نیز استفاده کنید با در نظر گرفتن رنگ روشن برای کابینت های بالایی و رنگ تیره برای کابینت های پایینی می توانید زیبایی بیشتری به آَپزخانه خود بدهید.
 18. بهترین کار برای اینکه اتاق خواب های زیباتری داشته باشید و همچنین تنوعی در سرویس های بهداشتی منزل خود ایجاد نمایید این است که در رنگ آمیزی آنها دو یا چند رنگ به کار ببرید.
 19. در صورت کمک گرفتن از یک شرکت دکوراسیون داخلی خبره می توانید به زیبایی هر چه بیشتر از تلفیق سبک ها در کنار هم استفاده نمایید. به عنوان مثال سبک های مدرن و سنتی را در کنار هم به کار ببرند.
 20. می توانید از فضای آزاد بالای شومینه در طراحی دکوراسیون داخلی برای نصب قاب عکس ها و تابلو ها استفاده نمایید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :